Blackjack: kaip tapti sėkmingu?

Tags :
Category :Uncategorized

Šiandien prirašyta šimtai knygų bei straipsnių, sukurta daugybė įrašų, kaip tapti sveiku, stilingu, turinčiu puikų humoro jausmą, turtingu, realizuotu savo svajones, na, ir, žinoma, kaip tapti sėkmingu. Beje, apie tą sėkmę kalbama įvairiais aspektais: nuo sėkmės karjeroje, iki sėkmės santykiuose, nuo sėkmės tobulinant tam tikrasbūdo savybes iki sėkmės pasirenkant naują profesiją ir t.t.

Na, o azartiniai žaidimai – taip pat ne išimtis: jei norite sulaukti sėkmės šioje srityje, tai tokiu atveju taip pat teks atkreipti dėmesį į patarimus, kaip jos sulaukti. Beje, svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad patarimų yra tiek daug, kad jus galime skirstyti pagal įvairius kriterijus, o vienas iš jų – žaidimų rūšis. Na, ošį kartą atkreipsime dėmesį į tai, kaip būti sėkmingiems žaidžiant Blackjack. Na, o įvertinant faktą, kad būtent Blackjack yra vienas populiariausių pasirinkimų azartinių lošimų pasaulyje, galima drąsiai daryti išvadą, kad ši informacija bus aktuali labai didelei dalia žmonių.

https://www.optibetkazino.lt/zaidimu-apzvalgos/

Ar žinote, kad sėkmė labai dažnai laukia ne tiktų, kurie nuolat bando ir bando, bet ir tų, kurie moka sustoti laiku? Pasirodo, net kelios tokios situacijos yra išskiriamos ir Blackjack žaidime. Taigi, pats metas jas įvardinti. Viena iš jų yra ta, kuomet jūs surenkate 13 taškų, o o dalintojo atversta korta yra 6 ar viena iš veidus reprezentuojančių kortų, o kita – jūs turite 17 ir daugiau taškų.

Dar vienas patarimas tiems, kurie galvoja apie sėkmę – tiesiog atkreipkitedėmesį į premijas, kadangi jos gali tapti vienu iš tų veiksnių, kuris padidins jūsų laimėjimus.

Sėkmingesni būsite ir tuo atveju, jei žinosite, kokios situacijos labiausiai tinka dvigubinimui. Taigi, tai geriausia daryti, kai: turite 9 taškus, o dalintojo atversta korta yra 3,4 ar 5; turite 11 taškų, o tarp dalintojo atverstų kortų nėra tūzo, o taip pat ir tuomet, kai turite 10 taškų, o dalintojas neturi tūzo ar 10.

Na, o pabaigai – dar vienas patarimas, kuris, nors iš pirmo žvilgsnio gali taip ir neatrodyti, patikėkite, yra labai svarbus.  Jei norite sulaukti sėkmės žaisdami Blackjack, tai – tiesiog atsipalaiduokite ir kuo mažiau apie tai galvokite, o tiesiog mėgaukitės pačiu procesu.  Net ir tyrimais yra įrodyta, kad tie, kurie pamiršta apie įvykio baigtį ir mėgaujasi pačiu procesu, kur kas dažniau sulaukia sėkmės.

Išbandykite šiuos patarimusjau dabar ir tapkite sėkmingesniais.