Poker – kai noris kažko daugiau

Tags :
Category :Uncategorized

Tuo metu, kai norisi naujų atradimų. Poker – gali būti vienas jų. Tereikia išmėginti, nekreipiant dėmesio į aplinkinių nuomonę.

Poker – naujovių pradžia

Reguliarūs susitikimai nebūtinai garantuoja pasitikėjimą – kuo geriau vienus asmenis pažįstama, tuo mažiau pasitikima. Visgi būna, kuomet kitus matome nedažnai, bet galime už juos galvas guldyti. Dauguma žmonių galėtų pasakyti vienerius ar trejus santykius, kurie buvo išties kitokie – ir dažnai tokiuose egzistuoja tik tuščias laiko gaišimas. To niekaip nepasakysi apie poker. Tai neįtikėtinai smagus atradimas, kurio netrukus nesinorės paleisti.

Kuomet ima irti šie santykiai, gali tapti skaudu, bet net griūva artimiausia bičiulystė – tebūnie tai artimesnis draugas ar bičiulis – stipriai pažeidžiama žmonių psichinė, emocinė savijauta. Kaip elgtis? Išmokime iš šono pamatyti save. Poker tai padeda padaryti, kad ir ką bemanytume.

Kitokios mintys

Mes visi puolame draugauti jau turėdami nemenką “emocinį bagažą” – patirtis, požiūrį, viltis ir poreikį tam tikrą. Turime tai suvokti dar prieš prasidedant santykiams byrėti. Tuo metu analizuojama. Poker tai pat gali būti kuo puikiausia analize. Tuo visiškai nesunku patikėti.

Tačiau gal mums to neprireiks. Iš tiesų, kai turint keletą savianalizės būdų, nesunku suprasti, kad “emocinis bagažas” siejasi su iškilusia bėda. Minutėlei užmerkime akis bei pabandykite apie kažką pagalvoti.

Labai tikėtina, kad turimos viltys utopinės. Tokį jausmą gali kelti idėjos, kad jūs, vadinama pora, turite visuomet sutarti ar visus dalykus veikti drauge. Nebūtinai šios viltys turėtų būti globališkesnės, galbūt destruktyvesnės. Patikima, jog iš padėties nebus išeities, ir nebūtina tolimesnio problemos suvokimo. Žinoma, tai tėra būdas apgauti save, netgi išvengti nemalonaus šleifo. Tai dažnai nutinkantys tokie apibendrinimai.

Optimizmo pliūpsnis

Kažin, ar pavyktų, nebent daug dienų užsiiminėjate meditacija! Nuojauta nemėgsta vakuumo bei stengiasi jį pripildyti. Daugybėje normalių esamų situacijų mūsų galvos būna užpildytos tuo, ką psichologas tų „pokalbiu su vidumi“. Tai vadinamas komentarų srautas, kai jį skiriame patys sau. To niekaip nepasakytume apie poker žaidimą (kazino internete).

Tuo metu, kuomet mūsų mintys visiškai neužimtos, galima patirti nerimą ir net tam tikrą depresiją. Labai dažnai tokius komentarus sudaro kitų spėjimai, kaip nutiks įvairios situacijos. Visgi manome, kad atomazga netaps neigiama, ji galėtų užpildyti švarias mintis. Pabandykime išmokti naudotis turimų minčių dienoraščiais, net „nuotaikometrais“.