Pokeris – geriausias pasirinkimas kiekvienam

Tags :
Category :Uncategorized

Jeigu norėtume pritraukti sėkmę – gerus įpročius ugdykime juos kasdien. Žmonėms, tuomet sekasi, kai jie tai puikiai suvokia ir niekuomet nebenuleidžia rankų. Vieniems gelbsti meditacija, kitiems – sportinė veikla, o tretiems – puikus ir gilus miegas. Pasirinkime veiklą, kuri mus įkvepia bei motyvuoja. Štai tokių 10 puikiausių įpročių siūlo pokeris.

Įrodyta tyrimais

Meditacija – sparčiausias bei pats efektyviausias pasirinkimas stiprinant pasiryžimą. Medituodami treniruosime smegenis bei lavinsime save kaupiant ir klaidžiojant. Tyrimais parodyta, kad meditacijos metu 5 minučių tik 2–3 savaites iš eilės, susikaupimo metu darosi kur kas lengviau, atsiranda gausybė energijos bei sumažėja stresas.

Dauguma meditaciją linkę sieti su smilkalais, giedojimais bei specialių rūbų dėvėjimu, bet tai būna daug elementaresnis dalykas. Praktikuokime meditaciją koncentruodamiesi ties dabartimi ar dabartine akimirka. Pagalvokime – kai 47 proc. laiko praleidžiame. Pokeris visais atvejais padeda atrasti šiuos dalykus.

Būtinybė suvokti

Galvojant apie tai, kokie dalykai jau buvo, ir svarstome apie tai, kokie dalykai bus ateityje, tad daug mažiau akimirkų lieka ateičiai. Į valgiaraščius būtinai įtraukime liesesnė mėsos, taipogi žuvies, kurie gausybę baltymų. Nepamirškime ir riešutų (graikiškų, pekano, dar anakardžių). Būtiniausiai valgykime begalę šviežiausių vaisių, turinčių mažesnį kiekį cukraus nei džiovinti. Užkandžiaukime bananų, obuolių ar vyšnių. Kurias daržoves valgyti verta? Pokeris ragina dar kartą gerai apmąstyti.

Drąsiai rinkimės saldesnes bulves, morkas bei svogūnus. Geriau išsimiegokime. Kai mūsų organizmas nebegauna reikiamai miego, tuo metu valios bei susikaupimo resursai taip pat pradeda sekti. Esant nuovargiui smegenys nebeįsisavina gliukozės tiek, kiek tuo metu galėtų, kai esama gerai pailsėjus. Pokeris padės išspręsti ir šiuos dalykus.

Pokeris apvalo smegenis

Azartiniai žaidimai kas kartą turėtų priversti jaustis geriau. Pokeris yra vienas išskirtinių pasirinkimų. Galima tuo įsitikinti jau netrukus, nes niekas dėl to per galvą niekada neduos, niekad nereikia dėl to krimstis. Tai kaip įprasta rutina, kuri praskaidrina dieną, kad ir kokia ji prasta bebūtų.

Kartais gyvenimo realybė teškia į akis. Nereikia nuo to purtytis. Visa esmė yra kituose dalykuose.

Ypatingesnės situacijos reikalauja išprusimo, kuris nėra savaime suprantamas, nes jį reikia išauginti kaip vaiką, nuo to niekaip nepabėgsi. Vieni mėgina pabėgti į kaimo turizmo sodybą, pasinerti į įvairias veiklas, bet tai ne visada sekasi gerai atlikti. Šis jausmas niekam negarantuotas, kadangi nepamirštamas.